Puur sap, puur smaak

Appelsap kopen

U kan onze sappen kopen in volgende handelszaken:

Beleefboerderij De Vliertuin Donkstraat 22 2230 Ramsel http://www.devliertuin.be/

Belgomarkt Coop Rue de Dublin 19 1050 Ixelles http://belgomarkt.be/

Bio Kruidenierke Sint-Truidersteenweg 22 3500 Hasselt http://www.biokruidenierke.be/

Biovlees De Steenovens Steenovens 4 2440 Geel http://www.desteenovens.be/

Bolhuis Asdonkstraat 49 3294 Molenstede http://www.bolhuis.be/

BVBA Peeters Dorpsstraat 4.1 3560 Lummen http://www.versland.be/

Cagi Linkhoutstraat 154 3560 Linkhout http://www.supralinkhout.be/

ComPani Dorpsstraat 45 3530 Houthalen http://www.compani.be/site/

De Groene Goesting Liebroekstraat 56 3545 Halen http://www.degroene-goesting.be/nl/index.html

De partners van Puur Limburg Puur Limburg heeft een eigen verdeelcentrum met verschillende verkooppunten.
Je vindt ze via www.puurlimburg.be

De Sladerij Gaarveldestraat 67 3500 Hasselt http://desladerij.be/

De Volle Zon Schoonaerde 11 3290 Schaffen https://nl-nl.facebook.com/De-volle-zon-Schaffen-1437976883120066/

De Winning Sint Ferdinandstraat 1 3540 Lummen www.dewinning.be

Delicatessen De Meulen Heldenlaan 19 3583 Paal-Beringen http://www.demeulen.com/

Dranken Bukkers Zelemsebaan 21 3560 Meldert

Franky Moons Rothstraat 113 3290 Schaffen-diest

Herberg de Pastorie Dorpsstraat 34 3545 Zelem http://www.pastoriezelem.be/

Herkenrodeboer   - Pieter Coopmans Olmenbosstraat 12 3511 Stokrooie http://www.tuyltermolen.be/

Het Moment Abdijstraat 1 3271 Averbode http://averbodemoment.be/nl/

Het Mooi Alternatief Kasteeldreef 2 B 3390 Houwaart http://www.hetmooialternatief.be/

Hezemeer Hezemeer 14 2430 Laakdal https://hezemeer.be/

Hoevewinkel Pannenbakkershof Pannenbakkersstraat 6 3960 Bree http://www.pannenbakkershof.be/

Kasteelhoeve Wange Eliksemstraat 26 3400 Wange http://www.kasteelhoevewange.be/

La ruche qui dit oui (markten te Luik, Huy, Waremme en Auderghem) Voor alle informatie over de markten; gelieve aan te melden via https://laruchequiditoui.fr/fr.
We staan onder andere op de markten in Luik, Huy, Waremme en Auderghem.
Je kan 3 markten toevoegen; waarna je op de hoogte gebracht wordt van nieuwe data waarop deze doorgaan.

M&H BVBA Vers en Gezond Juniorslaan 18 2811 Leest Mechelen http://www.versengezond.be/

Maiarota Vincenzo Diestersteenweg 135 3510 Kermt http://www.nosfleuristes.be/fleuriste/limbourg-05/kermt-3510/maiarota+vincenzo-1389/

Marie-Thérèse, artisanale delicatessen Smidstraat 7A 3891 Gingelom http://www.craninx.be/

Mestic BVBA Lange Gasthuisstraat 5 2000 Antwerpen http://www.domeweb.be/site/domestic/?resto=domestic&number=1

Natuurboerderij het Bolhuis Asdonkstraat 49 3294 Molenstede www.bolhuis.be

Natuurwinkel Scherpenheuvel Basiliekstraat 68/1 3271 Scherpenheuvel http://www.natuurwinkelscherpenheuvel.be/

Old & Wice Dorpsstraat 54 3450 Geetbets http://www.oldandwice.be/

Ontdek de natuur Ketelstraat 19 3290 Diest http://www.ontdekdenatuur.be/

Plantage Schrijnwerkers Weg naar As 3670 Meeuwen Gruitrode http://www.blauwebessen.be/

Pralibel Kermt Beuzestraat 11 3511 Stokrooie http://pralibel.be/nl/kermt

Pralibel Tienen Nieuwstraat 23 3300 Tienen http://pralibel.be/nl/tienen

Roots store SPRL Michelangelolaan 45A 1000 Brussel https://www.roots-store.be/

Sense Mortsel - De Plataan Meerminne 6 2640 Mortsel http://www.metsense.be/ 

Sense Mortsel - Foodcorner Borsbeeksebinnenweg 55 2640 Mortsel http://www.metsense.be/

Stad Diest, Dienst Toerisme Koning Albertstraat 16 3290 Diest http://www.toerismediest.be/

Supra Linkhout Linkhoutstraat 154 3560 Linkhout www.supralinkhout.be

't Keysel Creymke Hoog Keizel 32 3590 Diepenbeek http://www.lekkerijs.be/

The Foodhub CVBA Locomotievenstraat 1 3010 Kessel-Lo http://www.thefoodhub.be/

Thee met een Verhaal Gijmelsesteenweg 5 3200 Aarschot http://www.theemeteenverhaal.eu/

Tievishoeve Gronestraat 11 3660 Opglabbeek http://www.tievishoeve.be/

Toerisme Diest Koning Albertstraat 16 3290 Diest www.toerismediest.be

Toerisme Herk-de-stad Pikkeleerstraat   14 3540 Herk-de-Stad http://www.toerismeherkdestad.be/

Versland Dorpsstraat 4.1 3560 Lummen Gouden Kruispunt 58 3390 St Joris Winge www.versland.be

Wannes Raps bistro Schaffensestraat 17 3290 Diest http://www.wannesraps.be/

Westelhof Polderstraat 11 2260 Westerlo http://www.westelhof.be/

 

 

 

den Boogerd        Karestraat 35, 3545 Zelem        Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.        013/44 40 46        0499/41 90 15