Puur sap, puur smaak

Gelei en stroop kopen

Onze geleien en/of stropen kun je kopen in de volgende zaken :

Beleefboerderij De Vliertuin Donkstraat 22 2230 Ramsel http://www.devliertuin.be/

Belgomarkt Coop Rue de Dublin 19 1050 Ixelles http://belgomarkt.be/

Bio Kruidenierke Sint-Truidersteenweg 22 3500 Hasselt http://www.biokruidenierke.be/

Biovlees De Steenovens Steenovens 4 2440 Geel http://www.desteenovens.be/

Bolhuis Asdonkstraat 49 3294 Molenstede http://www.bolhuis.be/

Boucherieke BVBA Fonteinstraat 18 3545 Halen http://www.boucherieke.be/

ComPani Dorpsstraat 45 3530 Houthalen http://www.compani.be/site/

De Groene Goesting Liebroekstraat 56 3545 Halen http://www.degroene-goesting.be/nl/index.html

De Volle Zon Schoonaerde 11 3290 Schaffen https://nl-nl.facebook.com/De-volle-zon-Schaffen-1437976883120066/

Delicatessen De Meulen Heldenlaan 19 3583 Paal-Beringen http://www.demeulen.com/

Franky Moons Rothstraat 113 3290 Schaffen-diest

Herberg de Pastorie Dorpsstraat 34 3545 Zelem http://www.pastoriezelem.be/

Herkenrodeboer   - Pieter Coopmans Olmenbosstraat 12 3511 Stokrooie http://www.tuyltermolen.be/

Het Moment Abdijstraat 1 3271 Averbode http://averbodemoment.be/nl/

Hoeve De Ploeg VOF Diestsebaan 73 2230 Herselt http://www.hoevedeploeg.be/

Hoevewinkel Pannenbakkershof Pannenbakkersstraat 6 3960 Bree http://www.pannenbakkershof.be/

Kasteelhoeve Wange Eliksemstraat 26 3400 Wange http://www.kasteelhoevewange.be/

La ruche qui dit oui (markten te Luik, Huy, Waremme en Auderghem) Voor alle informatie over de markten; gelieve aan te melden via https://laruchequiditoui.fr/fr.
We staan onder andere op de markten in Luik, Huy, Waremme en Auderghem.
Je kan 3 markten toevoegen; waarna je op de hoogte gebracht wordt van nieuwe data waarop deze doorgaan.

M&H BVBA Vers en Gezond Juniorslaan 18 2811 Leest Mechelen http://www.versengezond.be/

Marie-Thérèse, artisanale delicatessen Smidstraat 7A 3891 Gingelom http://www.craninx.be/

Natuurboerderij het Bolhuis Asdonkstraat 49 3294 Molenstede www.bolhuis.be

Natuurwinkel Scherpenheuvel Basiliekstraat 68/1 3271 Scherpenheuvel http://www.natuurwinkelscherpenheuvel.be/

Old & Wice Dorpsstraat 54 3450 Geetbets http://www.oldandwice.be/

Ontdek de natuur Ketelstraat 19 3290 Diest http://www.ontdekdenatuur.be/

Roots store SPRL Michelangelolaan 45A 1000 Brussel https://www.roots-store.be/

Stad Diest, Dienst Toerisme Koning Albertstraat 16 3290 Diest http://www.toerismediest.be/

The Foodhub CVBA Locomotievenstraat 1 3010 Kessel-Lo http://www.thefoodhub.be/

Thee met een Verhaal Gijmelsesteenweg 5 3200 Aarschot http://www.theemeteenverhaal.eu/

Toerisme Diest Koning Albertstraat 16 3290 Diest www.toerismediest.be

Toerisme Herk-de-stad Pikkeleerstraat   14 3540 Herk-de-Stad http://www.toerismeherkdestad.be/

Versland Dorpsstraat 4.1 3560 Lummen Gouden Kruispunt 58 3390 St Joris Winge www.versland.be

 

 

den Boogerd        Karestraat 35, 3545 Zelem        Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.        013/44 40 46        0499/41 90 15